VTS

VTS- Euroheat, centrala wentylacyjna, wentylacja, nagrzewnica wodna, kurtyna powietrzna – Abakus Olsztyn

Grupa VTS to kilkanaście spółek z całego świata, 84 biura regionalne, i obecność produktów na rynkach 27 państw Europy, Bliskiego Wschodu i Azji.
Produkcja odbywa się w nowoczesnych Centrach Produkcyjno-Logistycznych, zgodnie z wyśrubowanymi standardami firmy, zapewniającymi najwyższą jakość ale i powtarzalność produktów VTS, niezależnie od lokalizacji konkretnego centrum produkcyjnego.

Katalog producenta zawiera: centrale klimatyzacyjne Ventus – rozwiązania energooszczędne, uniwersalne i niezawodne. W ofercie rekuperator obrotowy, rekuperator krzyżowy i układ glikolowy. Ventus N-type to centrala do systemów kanałowych. Centrale VTS charakteryzują się wysokim odzyskiem energii (do 85%).

Kolejną pozycją w katalogu są nagrzewnice wodne Volcano, chętnie wybierane przez klientów ze względu na cicha pracę, bezawaryjność i wysoką efektywność oraz niskie koszty eksploatacji. Do wyboru modele Volcano VR1 (z jednorzędowym wymiennikiem), Volcano VR2 (z dwurzędowym wymiennikiem) oraz Volcano Mini.

Trzecią grupą produktów oferowanych przez VTS są kurtyny powietrzne Defender.  Chronią one przez niekontrolowaną wymianą powietrza z wnętrza domu podczas otwierania drzwi, co z kolei pozwalaj zmniejszyć koszta ogrzewania i chłodzenia. Kurtyny dostępne są w trzech wymiarach: 1, 1.5 i 2m oraz w dwóch opcjach nagrzewnic: kurtyna z nagrzewnicą wodną (Defender WHN) i kurtyna z nagrzewnicą elektryczną (Defender EHN). Kurtyny posiadają 3-stopniową regulację prędkości działania wentylatora i zasięg strumienia powietrza nawet do 4metrów. Charakteryzują się świetnymi parametrami technicznymi, wyjątkowym wzornictwem obudowy, elastycznością montażu (w pionie lub poziomie), atrakcyjną ceną i bezobsługową pracą.

VTS udziela 5-letniej gwarancji na swoje produkty, i dodatkowo – obejmuje gwarancją dożywotnią obudowy urządzeń VTS Euroheat: nagrzewnic wodnych i kurtyn powietrznych.