Immergas

Pompy ciepła, grzejniki, kotły gazowe

Immergas to włoska firma obecna na rynku branży grzewczej od 1964 roku, początkowo skupiająca się na produkcji tylko kotłów gazowych. Obecnie zatrudnia ponad 700 osób, ma swoje oddziały w 30 państwach i może się poszczycić ponad 4 milionami sprzedanych kotłów. Immergas prowadzi politykę skierowaną na współpracę z klientem i wysłuchiwanie jego potrzeb, przeprowadza tez regularne szkolenia dla instalatorów i serwisantów. Firma wprowadziła system zarządzania jakością zgodny z normami ISO 9001 a dodatkową gwarancją jakości jest system kontroli produkcji na każdym jej etapie.
Urządzenia Immergas cechują się nie tylko najwyższą jakością, funkcjonalnością i ekonomicznością – to również najwyższa estetyka i nowoczesne wzornictwo.
Polska filia Immergas powstała w 1996 roku.

Szeroka oferta kotłów gazowych Immergas to modele: kotły tradycyjne i kotły kondensacyjne, kotły wiszące i kotły stojące, kotły z otwartą komorą spalania i kotły z zamkniętą komorą spalania, kotły jednofunkcyjne i kotły dwufunkcyjne (kotły dwufunkcyjne przepływowe, kotły dwufunkcyjne z zasobnikiem c.w.u.), zestawy z zasobnikiem c.w.u., kotły wyższej mocy (powyżej 24 kW).
Uzupełnieniem oferty kotłów są 3 serie zestawów powietrzno-spalinowych: do kotłów z zamkniętą komora spalania i kotłów kondensacyjnych (kominy).

Wśród przepływowych podgrzewaczy c.w.u. mamy do wyboru model Julius z otwartą komorą spalania lub Caesar z zamkniętą komorą spalania.

Nadążając za postępem branży grzewczej i ogólnym trendem stawiającym na wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii Immergas wprowadził i ma w swojej ofercie pompy ciepła (modele powietrze-woda Audax i modele Immerwater ze zintegrowanym zasobnikiem c.w.u.) oraz systemy solarne (kolektory płaskie oraz kompletne zestawy solarne).

Uzupełnieniem oferty Immergas są nagrzewnice, zasilacze UPS, termostaty i sterowniki, rozdzielacze strefowe (do rozdziału c.o. na strefy grzewcze), zasobniki (zasobniki ze stali nierdzewnej inox, zasobniki ze stali emaliowanej, zbiorniki muliwalentne) i stacje zmiękczające wodę.
Producent oferuje także grzejniki stalowe i grzejniki łazienkowe. W kategorii sprzedaży grzejników stalowych płytowych Immergas zajmuje jedno z czołowych miejsce w Polsce dzięki doskonałej jakości wyrobów i .świetnej logistyce.

Immergas udziela aż 10 letniej gwarancji na grzejniki płytowe.

Immergas