Afriso
Afriso – czołowy producent na świecie, oferujący kompleksową armaturę przełączającą, regulacyjną oraz pomiarową.

czytaj więcej

Alcaplast
Alca plast  to największy czeski producent techniki sanitarnej. Produkcja obejmuje systemy WC naścienne,plastikowe zbiorniki (spłuczki), ramy montażowe, zawory spłukujące, syfony do wanien, brodzików,umywalek,odwodnienia liniowe,kratki podłogowe oraz deski sedesowe. 

czytaj więcej

Almeva
ALMEVA – szwajcarski koncern z siedzibą w Polsce, specjalizujący się w wytwarzaniu systemów odprowadzania spalin. Dystrybucja w Polsce odbywa się poprzez hurtownie instalacyjnych. Firma zagościła na rynek polski w roku 2014.

czytaj więcej

Aniplast

AniPlast jest rosyjską firmą wytwarzającą hydraulikę plastikową. Materiały produkowane przez AniPlast są używane zarówno w zastosowaniach specjalistycznych jak domowych. Firma gwarantuje wysoką jakość i przystępną cenę.
czytaj więcej

Aquaform
Aquaform jest znanym producentem wyposażenia łazienek. Firma specjalizuje się w produkcji: wanien i parawanów nawannowych, kabin i brodzików prysznicowych, mebli łazienkowych. Aquaform należy do niemieckiego koncernu Dusar, jednego z europejskich liderów w branży. 

czytaj więcej

Arco

ARCO to firma, której główna siedziba znajduje sie w Walencji, w Hiszpanii współpracując z około 100 krajami na całym świecie w tym w prawie wszystkich krajach europejskich. Początki firmy sięgają roku 1973. ARCO jest jednym z wiodących producentów filtrów, zaworów, kranów oraz systemu ociepleń na całym świece.
czytaj więcej

Ariston

Ariston – włoski producent, przodujący w ogrzewaniu. Pompy ciepła, kotły oraz podgrzewacze wody gazowe. Najszybciej rozwijający się producent w podgrzewaczach elektrycznych, najnowsze technologie oraz najlepsze wydajności tych urządzeń.
czytaj więcej

Armakan
Armakan – producent systemów kanalizacyjnych, zarówno wewnętrznej jak i zewnętrznej w średnicach 32mm do 200mm. Stosowane materiały to polipropylen lub polichlorek vinylu w zależności od potrzeb.

czytaj więcej

Armatura Kraków

Armatura Kraków jest wiodącym producentem w branży sanitarnej i grzewczej w Polsce. Firma jest uznanym producentem baterii łazienkowych i kuchennych, aluminiowych grzejników centralnego ogrzewania, szerokiej gamy zaworów oraz ceramiki łazienkowej.
czytaj więcej Armatura Kraków łazienki
czytaj więcej Armatura Kraków ogrzewanie
czytaj więcej Armatura Kraków kuchnie

Auraton

Auraton – znany producent sterowników i automatyki do ogrzewania. Regulatory temperatury sterujące kotłami gazowymi, elektrycznymi jak i każdą pompą CO lub CWU.
czytaj więcej

Awenta

Awenta – polski producent kratek wentylacyjnych, systemów kanałowych oraz wentylatorów. Szeroki wachlarz towaru oraz certyfikaty ISO stawiają tą firmę wysoko w rankingu.
czytaj więcej

Besco

Besco jest firmą ze 100 % polskim kapitałem.Gama produktów obejmuje wanny,brodziki,systemy hydromasażu,kabiny prysznicowe oraz parawany nawannowe. Producent myśląc o zadowoleniu klienta dba o oryginalne i funkcjonalne wzornictwo i jakość.
czytaj więcej

Bisk

Bisk, to producent metalowych akcesoriów łazienkowych, baterii, zestawów prysznicowych oraz akcesoriów pastikowych. Pod nazwą firmy znajdują się 4 marki: BISK, NICE SEA, MASTERLINE by BISK i 4GARDEN. Firma ma bardzo rozwiniętą linię dystrybucyjną i wysyła swoje produkty nie tylko do krajów europejskich ale także do Rosji, Indii, Afryki, Australii
czytaj więcej

Biawar

Biawar – historia tej firmy sięga 1968r, gdzie poprzez następne lata przekształca się w koncern Nibe-Biawar. Zajmują się produkcją takich urządzeń jak: elektryczne ogrzewacze wody przepływowe i zbiornikowe, zasobniki pionowe, poziome, wymienniki ciepła oraz solary.
czytaj wiecej

Caleffi

Grupa Caleffi została założona we Włoszech w roku 1961 i początkowo specjalizowała się w produkcji miedzianych i metalowych części do zaworów. Dzięki doskonałym wynikom sprzedaży, firma rozwinęła się szybko a jej oferta została poszerzona o armaturę do instalacji grzewczych oraz wodnych
czytaj więcej

Capricorn

Capricorn – jest przykładem firmy, która z małej rodzinnej firmy przekształciła się w duży zakład produkcyjny. Główne priorytety produkcji to: technika grzewcza, sanitarna oraz technika zamocowań. 
czytaj więcej

cedo

CEDO to firma zajmująca się produkcją desek sedesowych. 

Producent proponuje szeroki asortyment wykonany z dobrej jakości materiałów np. z duroplastu. Rozwiązania stosowane przez tę firmę gwarantują większą gwarancję higieny poprzez dodawany w trakcie produkcji środek antybakteryjny.
czytaj więcej

Cersanit

Cersanit jest marką bardzo dobrze rozpoznawalną nie tylko w Polsce. Firma zajmuje się głównie produkcją artykułów do wykańczania i wyposażenia łazienek – produktów ceramiki łazienkowej, płytek ceramicznych, wanien, kabin i brodzików prysznicowych. Cersanit wchodzi w skład grupy kapitałowej Rovese.
czytaj więcej

COMAP
Comap – Wiodąca europejska firma należąca do międzynarodowej holenderskiej grupy przemysłowej Aalberts Industrie’s Flow Control. Ma siedzibę we Francji i liczne zakłady produkcyjne na terenie Włoch i Francji.

czytaj więcej

DAFI

Dafi – należy do marki Formaster, która w tym przypadku specjalizuje się w produkcji elektrycznych podgrzewaczy przepływowych. Znana i ceniony produkt podbił klientów w całej europie.
czytaj więcej

Danfoss

Danfoss – Lider w produkcji automatyki regulacyjnej ogrzewania. Chyba każdy zna zawór termostatyczny i głowicę danfossa. Ceniony za jakość w przystępnej cenie.
czytaj więcej

Deante
Deante jest wiodącym w Polsce producentem wyposażenia łazienek i kuchni. Ważną część produkcji stanowią kompozytowe zlewy kuchenne. Firma produkuje szeroki zestaw baterii łazienkowych i kuchennych. Kabiny prysznicowe ze znakiem Deante cieszą się uznaniem klientów

czytaj więcej Deante łazienki
czytaj więcej Deante kuchnie

Defro

Defro – prężna firma, która sama o sobie pisze: „inspiruje nas ciepło”.  Jest to największy polski producent wysokiej jakości kotłów C.O. zarówno zasypowych jak i z podajnikiem.
czytaj więcej

Delfin
Firma Delfin Sp. Z o.o. od ponad 20 lat specjalizuje się w produkcji systemów oczyszczania ścieków, które pomagają chronić środowisko naturalne i zasoby wód. Od 1993 roku, w czyli od początku istnienia, Delfin regularnie rozszerza ofertę – w roku 1994 wprowadzono do niej produkty firmy Sebico, jednego z największych producentów przydomowych oczyszczalni ścieków w Europie.

czytaj więcej

DES
DES to producent części z tworzyw sztucznych wykorzystywanych w instalacjach sanitarnych, grzewczych i kanalizacyjnych. Firma jest na rynku od 20 lat i ma w swoim asortymencie więcej niż 1300 produktów. W kontakcie z klientem zwraca szczególną uwagę na sprawne dostarczenie produktów. Przesyłki produktów mogą być realizowane nawet w ciągu 24 od zamówienia.

czytaj więcej

DEVI

DES to producent części z tworzyw sztucznych wykorzystywanych w instalacjach sanitarnych, grzewczych i kanalizacyjnych. Firma jest na rynku od 20 lat i ma w swoim asortymencie więcej niż 1300 produktów. W kontakcie z klientem zwraca szczególną uwagę na sprawne dostarczenie produktów. Przesyłki produktów mogą być realizowane nawet w ciągu 24 od zamówienia.
czytaj więcej

DK System

Dk system – polski producent regulatorów temperatury do pomp obiegowych i cyrkulacyjnych,  temperatury kotłów na paliwa stałe, jak również do układów solarnych. Nowoczesne technologie, własne laboratorium badawcze zaprocentowały umiejscawiając tego producenta wysoko na liście najlepszych dostawców w Polsce.
czytaj więcej

DYKA

DYKA, to firma należąca do koncernu międzynarodowego Tessenderlo specjalizującego się w przetwarzaniu surowców i produkcji systemów rurowych z tworzyw sztucznych. Firma DYKA jest producentem od ponad pięćdziesięciu lat skupiającym swoją działalność na wytwarzaniu systemów rurowych.
czytaj więcej

Elita

Elita jest producentem wysokiej klasy mebli łazienkowych. Meble Elitycharakteryzują ciekawym i zawsze na czasie wzornictwem oraz wysoką jakością. Oferta handlowa firmy obejmuje ponad 500 podstawowych modeli szafek łazienkowych.
czytaj więcej

Europrofil

Firma Europrofil, jako jedna z pierwszych w Polsce rozpoczęła produkcję używanych w budownictwie profili stalowych. W 1993 roku założyciel, Roman Postek, otworzył działalność we Wrocławiu głównie produkując stalowe profile do zabudowy suchej. Obecnie istnieją jeszcze dwa oddziały na Dolnym Śląsku
czytaj więcej

Euroster

Euroster – firma która projektuje, produkuje i testuje w całości we własnym zakresie regulatory i sterowniki temperatury do takich urządzeń jak: pompy c.o. , kotły grzewcze, układy solarne, maty elektryczne.
czytaj więcej

Famas

Famas – posiada 50 lat doświadczenia w branży. Zajmują się w szerokim znaczeniu metalowymi wężami elastycznymi, kompensatorami, łącznikami elastycznymi. Do wody, do gazu, również do układów solarnych.
czytaj więcej

Ferro

Ferro należy do liderów branży sanitarnej i grzewczej na rynku polskim. Przedsiębiorstwo produkuje wysokiej jakości armaturę sanitarną i instalacyjną pod marką Ferro oraz elementy instalacji grzewczych pod marką Weberman.
czytaj więcej Ferro wyposażenie łazienek
czytaj więcej Ferro wyposażenie kuchni

Ferroli

Firma mająca długa tradycję rozpoczęła swoją działalność w latach 50 XX w. miasteczku niedaleko Werony. Początkowo była to jedynie obróbka rzemieślnicza miedzi i żelaza. Później, wraz z rozwojem przemysłowym Ferroli produkuje swój pierwszy kocioł gazowy i wygrywa przetargi na dostawy kotłów do okolicznych miejscowości.
czytaj więcej

Flowair

Flowair – jest przykładem firmy która doskonale opanowała temat ogrzewania powietrzem, wykorzystując do tego urządzenia zwane nagrzewnicami. Zarówno kurtyny powietrzne, nagrzewnice gazowe jak i wodne.
czytaj więcej Flowair ogrzewanie
czytaj więcej Flowair wentylacja

Franke

Franke jest globalną szwajcarską grupą, zrzeszającą 70 firm i zatrudniającą ponad 11.000 pracowników, na całym świecie – jest światowym liderem wyposażenia kuchni. W ofercie firmy znajduje się kilkaset modeli zlewozmywaków, baterii kuchennych, sortowników śmieci i wiele ciekawych akcesoriów kuchennych spełniających różne użyteczne funkcje.
czytaj więcej

Galmet

Galmet – producent który ma w swojej ofercie urządzenia do podgrzewania wody użytkowej. Poczynając od małych 5 litrowych urządzeń, do ogromnych kilkutysięcznych wymienników.
czytaj więcej

Gebo

Gebo Technika International to istniejąca ponad 70 lat spółka-córka niemieckiej Gebo Armaturen GmbH. Jest znanym i cenionym producentem złączek o różnych zastosowaniach oraz wynalazcą pierścieni zaciskowych.
czytaj więcej

Georg Fischer

Georg Fischer  to międzynarodowy koncern produkujący rozwiązania dla 3 sektorów: przemysłu, sieci zasilających oraz instalacji wewnętrznych
czytaj więcej

Gorgiel

Gorgiel to nowoczesna Polska fabryka, produkująca szeroką gamę produktów instalacyjnych i grzewczych. Ważną część produkcji stanowią grzejniki łazienkowe, dekoracyjne grzejniki do przedpokojów oraz szeroki asortyment armatury instalacyjnej i grzewczej. Wyroby firmy cechuje nienaganna jakość i niezawodność.
czytaj więcej Gorgiel do łazienki
czytaj więcej Gorgiel urządzenia grzewcze

Grundfos

Grundfos – światowy lider w produkcji pomp wodnych. Główna siedziba mieści się w Danii, ale produkty są sprzedawane na całym świecie.
czytaj więcej

Heitz

Heitz – firma Skwiercz-Instal czyli popularny Heitz to doskonały producent kotłów na paliwa stałe. Zarówno zasypowe jak i podajnikiem, od 1990r, dzielnie pracują w wielu gospodarstwach domowych.
czytaj więcej

Heiztechnik

Heiztechnik to przedsiębiorstwo produkujące kotły grzewcze na paliwa stałe a także producent kompleksowych kotłowni kontenerowych i asortymentu urządzeń grzewczych. Firma jest oryginalnym producentem kotłów GreenLine serii grzewczej zaprojektowanej z dbałością o ochronę środowiska i wysokiej efektywności energetycznej.
czytaj więcej

Herz

Herz – po niemiecku Herz oznacza ciepło – i tak jest w tym przypadku. Producent szeroko pojętej termostatyki, techniki regulacyjnej, zasilającej, przyłączeniowej i solarnej.
czytaj więcej

Hydroland

Hydroland – importer armatury sanitarnej, grzejników, zaworów, filtrów i podobnego osprzętu. Firmę charakteryzuje szeroka gama produktów, oraz ogólnopolska sieć sprzedaży.
czytaj więcej

Idmar

Idmar jest znaczącym na polskim rynku producentem armatury instalacyjnej oraz grzejników stalowych i aluminiowych.
czytaj wiecej

Immergas

Immergas – Włoski producent kotłów gazowych, a także grzejników panelowych stalowych. Polska filia istnieje od 1996r, dystrybuując produkty w naszym kraju.
czytaj więcej

Instal-Projekt

Oferta grzejników Instal-Projekt podzielona jest na 5 grup cenowych. Najtańsza grupa Light to dwa proste grzejniki drabinkowe, dostępne wyłącznie w kolorze białym. W grupie ekonomicznej już większy wybór, m.in.
czytaj więcej

Inter Sano

Inter-sano – producent dolnopłuków, zaworów napełniających i spustowych, dozowników. Produkty wytwarzane są w nowoczesnych wtryskarkach.
czytaj więcej

Jeremias
Przedsiębiorstwo Systemy kominowe Jeremias realizuje zapotrzebowanie dla sektora komercyjnego, mieszkaniowego, a także przemysłowego. Polska jest jednym z 7 krajów, w których znajdują się zakłady produkcyjne firmy. Jeremias również swoich przedstawicieli na terenie 30 krajów na całym świecie.
Junkers
Junkers – producent gazowych urządzeń grzewczych: kotłów , zasobników i systemów solarnych. Junkers jest częścią firmy Bosch.
Kospel

Kospel – jako chyba jedyny producent zajmuję się produkcją swoich urządzeń od A do Z. Wykonują wszystkie elementy sami. Produkują urządzenia do podgrzewania wody, zarówno pojemnościowe jak i przepływowe elektryczne.
czytaj więcej

Kotar

Kotar – istniejąca od 1992r,  firma zajmuje się produkcją płyt izolacyjnych do ogrzewania podłogowego. Posiada najnowocześniejszą linie produkcyjną styropianu, pozwalającą osiągnąć dopuszczenia do sprzedaży na terenie Unii.
czytaj więcej

Lazar

Lazar to należąca do czołówki polskich producentów urządzeń grzewczych firma rodzinna założona w 1937 roku. Firma stawia na nowoczesność zarówno rozwiązań technologicznych jak i samego procesu produkcyjnego.
czytaj więcej

McAlpine

McAlpine to producent systemów instalacyjnych,  znany na całym świecie jako dostawca najwyższej jakości syfonów z tworzywa sztucznego oraz z mosiądzu.  Najwyższej jakości materiały zastosowane do produkcji podłączeń wraz z dokładnością wykonania sprawiają, że wyroby te są coraz częściej instalowane w naszych łazienkach.
czytaj więcej

Meibes

MEIBES dystrybutor i producent działający dla międzynarodowej firmy Aalberts Industries, która pojawiła się na polskim rynku w 1991 roku. 
Specjalnością przedsiębiorstwa jest produkcja węzłów cieplnych oraz stacji wymiennikowych do zastosowań mieszkaniowych a także sprzedaż armatury i rozwiązań techniki grzewczej.
czytaj więcej

Metal Fach

Metal-fach to polska firma, mieszcząca się w Sokółce. Od 1989r. produkują kotły centralnego ogrzewania, z podajnikiem i zasypowe.
czytaj więcej

Miciński

Miciński – polska firma wytwarzający z laminatu zbiorniki na szambo. Zbiorniki bezodpływowe i przepływowe, studzienki, oczyszczalnie.
czytaj więcej

MK Żary

Mk żary – systemy kominowe ze stali szlachetnych. Jedno i dwuścienne – do kotłów kondensacyjnych i turbo.
czytaj wiecej

Monter

Firma Monter – producent kotłów Witek z siedzibą w Rybnie świadczy usługi w zakresie produkcji, sprzedaży i serwisowania kotłów wodnych do instalacji CO. Urządzenia grzewcze proponowane przez to przedsiębiorstwo mają swoje zastosowanie nie tylko w domach jednorodzinnych …
czytaj więcej

Nazar

Polski producent past dla branży hydraulicznej i branży ogrodniczej – Firma NAZAR jest na rynku od 1995 roku i prowadzi swoją działalność w Węgorzewie. W swoim asortymencie posiada produkty ekologiczne, do produkcji których zastosowano między innymi Konopę lnianą.
czytaj więcej

ND Plus

ND PLUS Sp.z o.o. to polska firma, prężnie rozwijająca się w branży grzewczej. Firma wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz biorąc pod uwagę nowoczesne trendy na rynku oferuje grzejniki kanałowe podłogowe. Tego typu rozwiązania charakteryzuje uniwersalność zastosowania, wysoki komfort cieplny, energooszczędność, estetyka i wygoda użytkowania.
czytaj więcej

Norson

Norson to producent armatury wodociągowej i kanalizacyjnej, obecny na rynku od 1988 roku
czytaj więcej

Novellini

firma Novellini zwraca uwagę na wygodę, wysoką jakość, a także walory artystyczne i estetyczne wyrobów. W tym celu powstały linie Elysium oraz In Art, które mają gwarantować klientom najwyższą klasę sprzedawanych produktów
czytaj więcej

Ol-Tech

Ol-Tech proponuje zastosowanie technologii pomiaru temperatury, gazu, ciśnienia, i innych wskaźników, które mają swoje zastosowanie na rynku hutniczym, motoryzacyjnym, w przedsiębiorstwach produkcyjnych, a także w przemyśle spożywczym.
czytaj więcej

ORAS

ORAS jest zdecydowanym liderem na rynku skandynawskim oraz jednym z największych producentów baterii w Europie. ORAS posiada fabryki w Finlandii, Norwegii i Polsce, a oprócz tego biura handlowe i przedstawicielstwa w większości krajów europejskich. Siedziba koncernu znajduje się w Raumie w Finlandii. Firma słynie z niezawodności swoich wyrobów.
czytaj wiecej ORAS do łazienki
czytaj wiecej ORAS do kuchni

Paroc

Grupa Paroc to obecny na rynku od 1930 roku międzynarodowy producent izolacji z mineralnej wełny kamiennej dla budownictwa, przemysłu stoczniowego i izolacji technicznych.
czytaj wiecej

Pipelife

Pipelife – producent rur i kształtek z tworzyw sztucznych. Szeroko znany nie tylko w Polsce, ale i w Europie.
czytaj więcej

Prandelli

Prandelli – to włoski producent instalacji sanitarnych z tworzyw sztucznych. Firma produkuje także kształtki żeliwne, do rur PE, i zaciskanych.
czytaj więcej Prandelli ogrzewanie
czytaj więcej Prandelli systemy instalacyjne 

Prodmax

Prodmax – firma produkująca systemy kominowe kwaso i żaroodporne, systemy wentylacyjne oraz izolacje.
czytaj więcej Prodmax systemy instalacyjne
czytaj więcej Prodmax wentylacje

Purmo

Purmo to sztandarowa marka Rettig ICC Group – największego światowego producenta grzejników, a jej historia sięga roku 1952. Jest liderem na polskim i innych europejskich rynkach grzewczych.
czytaj więcej Purmo łazienki
czytaj więcej Purmo ogrzewanie

Pyramis

Grecka firma Pyramis ma swoją główną siedzibę w Salonikach. Pyramis należy do czołowych dostawców zlewozmywaków ze stali nierdzewnej na rynku polskim. W ofercie ma też szeroką gamę baterii kuchennych oraz zlewozmywaków z konglomeratu.
czytaj więcej

Radeco

Radeco – producent grzejników łazienkowych, w wielu innowacyjnych kształtach, różnych kolorach – dopasowane do oczekiwań klienta. Firma mieści się w Bydgoszczy, na rynku istnieje od 1991r.
czytaj więcej Radeco wyposażenie łazienek
czytaj więcej Radeco ogrzewanie

reflex

REFLEX ma swoich dystrybutorów i przedstawicieli w większości polskich miast i oferuje kompleksową obsługę serwisową w 15 punktach w kraju. Centralny polski  dział produkcyjno-serwisowy znajduje się w Wąbrzeźnie.
czytaj więcej

Sanit

Firma Sanit Eisenberg  powstała w Niemczech w 1945 roku. Zajmuje się produkcją wysokiej jakości armatury sanitarnej. Długoletnie doświadczenie i doskonały zespół specjalistów to główne atuty przemawiające za firmą Sanit. W ofercie znajduje się ok 100 typów syfonów np. syfony automatyczne wannowe, bidetowe, pisuarowe, syfony brodzikowe i syfony do umywalek oraz syfony zlewozmywakowe, dolnopułki i górnopułki.
czytaj wiecej

Sanplast

Sanplast to ponad dzwudziestoletnie doświadczenie w branży wyposażenia łazienek. Producent posiada w swojej ofercie kabiny natryskowe, drzwi wnękowe,kabiny nawannowe, brodziki, wanny, wanny z hydromasażem. Zarówno brodziki, jak i wanny wykonane są z akrylu sanitarnego wzmacnianego włóknem szklanym.
czytaj więcej

Schedpol

Sched-pol – polski producent specjalizujący się w nośnikach styropianowych pod wanny i brodziki. Produkcja obejmuje także odwodnienia liniowe, wanny i brodzki z akrylu.
czytaj więcej

SiGMA-Li

Firma SiGMA-Li to polski producent systemów instalacyjnych z tworzyw sztucznych. Firma zajmuje się produkcją urządzeń do instalacji ciepłej wody użytkowej, instalacji centralnego ogrzewania grzejnikowego, i płaszczyznowego oraz produkcją narzędzi służących do instalacji.
czytaj więcej

Stolkar

Producent mebli kuchennych i łazienkowych, który powstał. w roku 1989. Od początku działalności misją firmy jest stały rozwój i doskonalenie jakości produktów. Fabryka Mebli Stolkar otrzymała certyfikację Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001.
czytaj więcej

TECH Sterowniki

Elektronika użytkowa, sterowanie ogrzewaniem, to specjalność firmy TECH sterowniki. Ten największy obecnie producent sterowników stosowanych do kotłów na paliwa stałe, produkuje miedzy innymi mikroprocesorowe urządzenia elektroniki użytkowej, zajmuje się także konstrukcją oraz produkcją całościową kotłów na drewno
Czytaj więcej

TERMICA

Zakład techniki cieplnej TERMO TECH, czy też TERMICA, jest polską firmą specjalizującą się w produkcji podgrzewaczy wody i zbiorników ze stali nierdzewnej. Asortyment proponowany przez firmę posiada Certyfikat ISO 9001 oraz jest produkowany zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej.
Czytaj więcej

TRES

Tres jest prężnie rozwijającą się hiszpańską firmą produkującą wysokiej jakości armaturę łazienkową i kuchenną.Szeroki asortyment i wysoka jakość produktów sprawiły, że marka Tres jest znana na całym świecie.
czytaj więcej TRES wyposażenie łazienek
czytaj więcej TRES wyposażenie kuchni

Tycner

Tycner – producent elementów gumowych oraz dystrybutor artykułów sanitarnych, takich jak: syfony, uszczelki, akcesoria instalacyjne.
czytaj więcej

Unipak

Unipak – to duński producent artykułów chemicznych dla instalacji. Pasty uszczelniające pianki, silikony – to podstawowe wyroby firmy.
czytaj więcej

USTM

W produkcji USTM wykorzystywany jest nowoczesny park maszynowy a cały proces powstawania produktów od początku do końca odbywa się w Polsce. Firma posiada także dział badań i rozwoju działający w przyzakładowym laboratorium, w którym są unowocześniane lub powstają nowe produkty.
czytaj więcej

VALVEX

Valvex to największy polski producent, z najdłuższym stażem, sięgającym aż 1922r.Valvex to przede wszystkim baterie łazienkowe i kuchenne, armatury do instalacji wodnych i gazowych.
czytaj więcej

Vesbo

Vesbo specjalizuje się w instalacjach sanitarnych z tworzyw sztucznych. Instalacje sanitarne z PP-R, rury wielowarstwowe Al/Pex.
czytaj więcej

Viega

Viega jest producentem najwyższej światowej klasy artykułów z zakresu systemów instalacyjnych, techniki połączeń, systemów zabudowy podtynkowej, techniki odprowadzenia wody. Produkty firmy są znane i cenione na całym świecie.
czytaj więcej

Viessmann

Firma Viessmann w ciągu prawie 100 lat obecności na rynku przekształciła się z niewielkiego przedsiębiorstwa rodzinnego w ogromną, międzynarodową grupę o bardzo silnej pozycji na rynku technik grzewczych, chłodniczych i klimatyzacyjnych. Biura handlowe posiada w 74 państwach na świecie, a zakłady produkcyjne w 11 krajach. Misją marki od zawsze było dostarczanie urządzeń, które będą komfortowe, oszczędne i przyjazne środowisku.
czytaj więcej

Viridian Solar
Viridian Solar – Wiodący dostawca systemów solarnych na terenie Wielkiej Brytanii, z ciągle rozwijającym się eksportem do Włoch, Holandii, Polski, Szwecji i Irlandii. Celem Viridian Solar jest szerokie propagowanie wykorzystania energii słonecznej przy budowie domów.

czytaj więcej Viridian Solar systemy instalacyjne
czytaj więcej Viridian Solar ogrzewanie

Wavin

Wavin to doświadczony producent i dostawca wysokiej jakości rozwiązań i systemów instalacyjnych z tworzyw sztucznych. Firma operuje na dwóch rynkach: instalacyjno-budowlanym oraz infrastrukturalnym.
czytaj więcej

VTS

Grupa VTS to kilkanaście spółek z całego świata, 84 biura regionalne, i obecność produktów na rynkach 27 państw Europy, Bliskiego Wschodu i Azji.
czytaj więcej

Wilo

Niemiecka firma Wilo istnieje od 1872 roku i obecnie znajduje się w światowej czołówce producentów pomp oraz systemów pompowych do instalacji klimatyzacyjnych, grzewczych i chłodniczych oraz firm zajmujących się zaopatrywaniem w wodę i oczyszczaniem oraz odprowadzaniem ścieków.
czytaj więcej

Winkiel

Winkiel Design to polski producent odpływów i odwodnień liniowych, stelaży podtynkowych do mocowania urządzeń sanitarnych. Jego asortyment to baza produktów pozwalających na kompleksowe wykończenie nowoczesnego rozwiązania łazienkowego jakim jest prysznic bezbrodzikowy.
czytaj więcej

wolf

Firma Wolf, będąca początkowo producentem urządzeń do osuszania chmielu już w latach 70 modyfikuje swoją działalność ukierunkowując się w stronę produkowania urządzeń klimatyzacyjnych. W latach 90 zasłynęła w Niemczech, jako jeden z trzech głównych producentów oraz dostawców kotłów gazowych i olejowych. Ciągle rozszerzając swoją działalność pod koniec lat 90 wprowadza w swojej ofercie także kotły kondensacyjne.
czytaj więcej