SiGMA-Li

Firma SiGMA-Li to polski producent systemów instalacyjnych z tworzyw sztucznych. Firma zajmuje się produkcją urządzeń do instalacji ciepłej wody użytkowej, instalacji centralnego ogrzewania grzejnikowego, i płaszczyznowego oraz produkcją narzędzi służących do instalacji.

Przedsiębiorstwo posiada szeroko rozwiniętą sieć dystrybucji z główną siedzibą w Goleszowie. SiGMA-Li na swojej stronie internetowej udostępnia wszystkie posiadane atesty, certyfikaty oraz deklaracje zgodności. 

W gamie produktów SiGMA-Li proponuje się między innymi trzy rodzaje nowoczesnych systemów SIGMA-Li Modern, Premium i Classic mające swoje zastosowanie w rożnych  typach instalacji grzewczych i sanitarnych, systemów zgrzewanych. Zastosowania te mają zapewnić szczelność mechaniczną instalacji. 
Systemy te można stosować w instalacjach ogrzewania centralnego c.o. oraz instalacjach wody c.w.u.. Producent zapewnia o szacowanej ponad 50-letniej trwałości instalacji łatwym montażu i odporności na korozje. 

SiGMA-Li proponuje także nowe produkty – kształtki z mosiężną tuleją zabezpieczającą przed zawężeniem przepływu w instalacji, kalibratory do rur, czy rozdzielacze tworzywowe z zaworem.