Bisk

Bisk, to producent metalowych akcesoriów łazienkowych, baterii, zestawów prysznicowych oraz akcesoriów plastikowych. Pod nazwą firmy znajdują się 4 marki: BISK, NICE SEA, MASTERLINE by BISK i 4GARDEN. Firma ma bardzo rozwiniętą linię dystrybucyjną i wysyła swoje produkty nie tylko do krajów europejskich ale także do Rosji, Indii, Afryki, Australii ciągle poszerzając zakres współpracy międzynarodowej. W Polsce firma nawiązuje współpracę z wieloma znanymi markami takimi jak OBI, Castorama czy Grupa PSB.
Prezentację produktów firmy BISK można zobaczyć na targach międzynarodowych we Frankfurcie. W roku 2017 BISK obchodzi swoje 35 lecie. Od początku istnienia firmy jest ona prowadzona przez rodzinę właścicieli. Przedsiębiorstwo było wielokrotnie wyróżnione nagrodą Reddot Design Award oraz docenione przez magazyn Łazienka.
Produkty BISK umożliwiają zaaranżowanie łazienki w nowoczesny, funkcjonalny sposób z dbałością o desing. BISK w swoich rozwiązaniach proponuje wiele praktycznych zastosowań. W asortymencie znajdują się: dekoracyjne wyposażenie łazienkowe, baterie umywalkowe, wieszaki, zasłony, mydelniczki, deski WC, przewijaki, maty podłogowe, zestawy wolnostojące.