Meibes

MEIBES dystrybutor i producent działający dla międzynarodowej firmy Aalberts Industries, która pojawiła się na polskim rynku w 1991 roku. 
Specjalnością przedsiębiorstwa jest produkcja węzłów cieplnych oraz stacji wymiennikowych do zastosowań mieszkaniowych a także sprzedaż armatury i rozwiązań techniki grzewczej.
Firma kładzie szczególny nacisk na kompleksową obsługę klienta wysyłając produkty w ciągu 24 godzin od momentu zamówienia. Obsługa obejmuje każdy etap inwestycji od fazy projektowania aż po profesjonalny serwis. MEIBES posiada 7 regionów przedstawicielskich w Polsce, a krajowa centrala znajduje się w Lesznie. 
W marcu 2017 roku przedsiębiorstwo prezentowało rozwiązania techniczne na międzynarodowych targach we Frankfurcie nad Menem. 

W zastosowaniach MEIBES realizuje się techniki szybkiego montażu oraz zwraca się dużą uwagę na rozwiązania angażujące odnawialne źródła energii.
Baza produktów obejmuje technologię instalacyjną kotłowni, instalacje solarne, logotermy, węzły cieplne, zestawy regulujące i równoważące do instalacji c.w.u  oraz akcesoria. Dodatkowo na stronie internetowej firmy znajduje się biblioteka CAD umożliwiająca zapoznanie się z rysunkami technicznymi 3D produktów firmy MEIBES.