Ol-Tech

Firma z Tczewa zajmująca się systemami pirometrycznymi i systemami termowizyjnymi. Przede wszystkim znana jako wyłączny dystrybutor Pirometrów Luma Sense wykorzystywanych w przemyśle do bezdotykowego pomiaru temperatury. Ol-Tech proponuje zastosowanie technologii pomiaru temperatury, gazu, ciśnienia, i innych wskaźników, które mają swoje zastosowanie na rynku hutniczym, motoryzacyjnym, w przedsiębiorstwach produkcyjnych, a także w przemyśle spożywczym. Firma podąża za najnowszymi rozwiązaniami w produkcji elektornicznej uczestnicząc corocznie w tragach o tematyce automatyki, pomiarów oraz robotyki.
Ol-Tech jest dystrybutorem wyposażenia mierników bezdotykowych, które są narzędziem niezbędnym w niektórych sektorach przemysłowych. Proponowane przez firmę czujniki są używane do sterowania procesami produkcyjnymi oraz kontrolowania przebiegu produkcji, co stanowi podstawę do wyrobu jednolitych jakościowo produktów.

Pirometry, które znajdują się w asortymencie Ol-Tech, to urządzenia bezdotykowo mierzące temperaturę powierzchni metalowych, grafitowych czy ceramiki. Natomiast System Boiler Spection to sposób obrazowania termicznego mający swoje zastosowanie w elektrociepłowniach i elektrowniach. Oprócz tego w asortymencie znajdują się źródła wzorcowe do kalibracji pirometrów, manometry a także ramki do lutowania na fali, analizatory gazów, przetworniki ciśnienia, presostaty i wiele innych urządzeń wykorzystujących nowoczesną technologię pomiarów.