Stolkar

Producent mebli kuchennych i łazienkowych, który powstał. w roku 1989. Od początku działalności misją firmy jest stały rozwój i doskonalenie jakości produktów. Fabryka Mebli Stolkar otrzymała certyfikację Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001. Następnie w roku 2011 uzyskała nagrodę w rankingu Gazela Biznesu i Diamenty Forbsa. Systemy meblowe proponowane przez Stolkar to praktyczne rozwiązania, z myślą o każdym metrażu kuchni czy łazienki. Stolkar, podążając za najnowszymi rozwiązaniami, wykorzystuje nowoczesne rozwiązania produkcyjne z ostatnich 5 lat posiadając park maszynowy niemieckich producentów.

Firma stosuje rozwiązanie systemów kuchennych proponując komponowanie zestawów w ramach systemów Standard, Standard+, Standard++,Studio Stolkar i Vertigo Line. Rozwiązania systemowe zostały nagrodzone I miejscem w kategorii „Przestrzeń kuchni i jadalni” w konkursie DOBRY DESIGN 2013 oraz wyróżnione w tym konkursie w roku 2014.

Stolkar proponuje asortyment kuchenny dostępny w wielu odcieniach i wzorach np. 25 wzorów frontów szafek dostępne w 300 wariantach wybarwień. W gronie mebli kuchennych znajdują się także dodatki uzupełniające wyposażenie kuchni, a także praktyczne rozwiązania takie jak, regulowana wysokości szafki, czy system cichego ich zamykania .
Elegancki i czysty wygląd szafek odpornych na zarysowania gwarantują stosowane przez Stolkar we frontach meblowych płyty wysokopołyskowe. Są one odporne na szkodliwe dla mebli działania takie jak zarysowania, wilgoć, światło ksenowe, czy zabrudzenia niektórymi produktami spożywczymi.

Asortyment mebli łazienkowych zaprojektowany w zestawach to wybór około 15 systemów z których każdy prezentuje oryginalne rozwiązanie z możliwością wyboru wielu wzorów w różnej kolorystyce.