logo

REFLEX, to część niemieckiego holdingu WINKELMANN GROUP. Główna produkcja firmy obejmuje kilka krajów, między innymi Polskę, Niemcy, USA a przedstawiciele handlowi są rozmieszczeni na całym świecie. 

Zastosowania firmy Refelx są wykorzystywane między innymi w budynkach mieszkalnych, ale również obiektach przemysłowych takich jak np. kopalnie. Urządzenia te sprawdzają się w zastosowaniu w infrastrukturze społecznej: szpitalach, szkołach, obiektach sportowych i kulturalnych. 

REFLEX ma swoich dystrybutorów i przedstawicieli w większości polskich miast i oferuje kompleksową obsługę serwisową w 15 punktach w kraju. Centralny polski  dział produkcyjno-serwisowy znajduje się w Wąbrzeźnie. Przedsiębiorstwo prowadzi także szkolenia, które mają na celu prezentację zasad działania  i doboru urządzeń. 
Firma proponuje innowacyjną aplikację która umożliwia precyzyjny dobór produktów do wymagań i parametrów klienta. 

W bazie produktów firmy znajdują się układy służące do stabilizacji ciśnienia w instalacjach grzewczych, urządzenia uzupełniające i zmiękczające wodę, podgrzewacze pojemnościowe, naczynia do instalacji grzewczych, solarnych, chłodniczych, naczynia do wody użytkowej oraz wiele innych.