USTM

USTM – polski producent systemów centralnego odkurzania, instalacji sanitarnych, a także wytwórca filtrów do wody. Proponowane przez firmę zastosowania mogą służyć zarówno do użytku przemysłowego jak i domowego.  
W produkcji USTM wykorzystywany jest nowoczesny park maszynowy a cały proces powstawania produktów od początku do końca odbywa się w Polsce. Firma posiada także dział badań i rozwoju działający w przyzakładowym laboratorium, w którym są unowocześniane lub powstają nowe produkty. 

Przedsiębiorstwo podejmuje się eksportu swoich produktów do ponad 30 krajów na całym świecie, w większości do krajów europejskich. USTM jest zlokalizowane w centrum Polski co zapewnia wysoką funkcjonalność działu logistycznego. W kraju posiada ponad 17 punktów sprzedażowych i sieć przedstawiciel handlowych. 

W kontakcie z klientem firma prowadzi tzw. pomocną linię USTM – umożliwiającą usługobiorcom uzyskanie pomocy czy odpowiedzi na pojawiające się w trakcie eksploatacji pytania. 

Przedsiębiorstwo zwraca dużą uwagę na funkcjonalność produktów proponując: filtry, zmiękczacze oraz wkłady do instalacji wodnych, systemy centralnego odkurzania przyjazne dla alergików oraz szeroką gamę instalacji sanitarnych.