DES

DES to producent części z tworzyw sztucznych wykorzystywanych w instalacjach sanitarnych, grzewczych i kanalizacyjnych. Firma jest na rynku od 20 lat i ma w swoim asortymencie więcej niż 1300 produktów. W kontakcie z klientem zwraca szczególną uwagę na sprawne dostarczenie produktów. Przesyłki produktów mogą być realizowane nawet w ciągu 24 od zamówienia.
DES działa na terenie całej Polski dzięki sieci przedstawicieli handlowych. Firma posiada także wyszkoloną kadrę telefonicznych przedstawicieli technicznych.
Produkty dystrybuowane przez tę firmę otrzymały akceptację Polskiego Centrum Akredytacji – świadczącą o wysokiej jakości produkcie przebadanym laboratoryjnie. DES jest w posiadaniu praw patentowych do wszystkich sprzedawanych wzorów użytkowych. Z rozwiązań instalacyjnych tego przedsiębiorstwa korzystają inwestorzy i wykonawcy budowlani z całego kraju. Zamówienia można dokonać bezpośrednio u autoryzowanych dystrybutorów, a także przez Internet.

Katalog firmy DES zawiera rozwiązania instalacyjne: grzewcze, kanalizacyjne, gazowe oraz wodne, a także szeroki wybór uszczelnień, mocowań i niezbędnych do instalacji narzędzi.