TERMICA

Zakład techniki cieplnej TERMO TECH, czy też TERMCA, jest polską firmą specjalizującą się w produkcji podgrzewaczy wody i zbiorników ze stali nierdzewnej. Asortyment proponowany przez firmę posiada Certyfikat ISO 9001 oraz jest produkowany zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej. 
W produkcji zbiorników TERMICA wykorzystuje się różnorodne gatunki wysokogatunkowych, atestowanych stali nierdzewnych. W użytkowaniu, woda pozyskiwana z tego typu zbiorników jest w pełni zdatna do użycia w nawodnieniu przemysłu spożywczego, w budynkach szpitalnych, czy też szkołach. Wielkości wytwarzanych przez tę firmę zbiorników sięgają zakresu od 60litrów do 4 tysięcy litrów. Największe z nich wytwarzane są z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klienta.
TERMICA posiada swoich dystrybutorów na terenie całej Polski, szczególnie w Polsce południowej oraz 15 punktów serwisowych, głównie w województwie małopolskim, podkarpackim i lubelskim, ale także w Bydgoszczy i Jeleniej Górze.


W bazie produktów znajdują się podgrzewacze gazowe, wymienniki cwu z opcją wężownicy pojedynczej i z dwiema wężownicami, umożliwiające podgrzewanie wody poprzez dwa różne źródła. Asortyment firmy TERMICA, to także wymienniki do pomp, stabilizatory wody ciepłej, oraz gałki elektryczne służące do połączenia ze zbiornikami z nierdzewnej stali.