Jeremias

Przedsiębiorstwo Systemy kominowe Jeremias realizuje zapotrzebowanie dla sektora komercyjnego, mieszkaniowego, a także przemysłowego. Polska jest jednym z 7 krajów, w których znajdują się zakłady produkcyjne firmy. Jeremias również swoich przedstawicieli na terenie 30 krajów na całym świecie.
Firma rozpoczęła swoją działalność w Niemczech i obecnie może się pochwalić ponad 40 letnim doświadczeniem w dziedzinie produkcji systemów kominowych. Produkty firmy mają zastosowanie w odprowadzaniu spalin oraz montażu systemów. Obsługa klienta obejmuje pomoc techniczną, projektowanie instalacji, jak również określenie średnicy przekroju kominów za pomocą specjalistycznego oprogramowania. Dodatkowo produkty firmy Jeremias mają 25 lat gwarancji. A każdy z nich jest atestowany przez certyfikaty międzynarodowe CE.

Proponowany asortyment firmy Jeremias mający zastosowanie we współpracy z urządzeniami grzewczymi na różnego rodzaju paliwa to między innymi jednościenne, koncentryczne i dwuścienne systemy kominowe, nasady, przewody i wkłady kominowe, kominy izolowane w tym spalinowe tłumiki hałasu, systemy wentylacyjne jak również kominy przemysłowe.