Lazar

Kominki, kotły c.o., zawory termostatyczne …

HKS Lazar to należąca do czołówki polskich producentów urządzeń grzewczych firma rodzinna założona w 1937 roku. Firma stawia na nowoczesność zarówno rozwiązań technologicznych jak i samego procesu produkcyjnego. Nowoczesność rozumiana jest także jako dbałość o najwyższą jakość produktów przy zachowaniu wszelkich wymogów ekologicznych.
Oferta Lazar jest stale rozszerzana, a produkty są w tej chwili eksportowane na większość europejskich rynków.

Pierwszą grupę urządzeń grzewczych oferowanych przez producenta stanowią kotły c.o. na paliwa stałe: stalowe kotły z podajnikiem ślimakowym, stalowe piece z podajnikiem tłokowym, kotły CO stalowe, kotły C.O. żeliwne, stalowe kotły CO z ręcznym załadunkiem, kotły dolnego spalania, kotły C.O. zgazowujące drewno, automatyczne piece i kotły pelletowe.

Lazar oferuje również wkłady kominkowe: stalowy wkład kominkowy z płaską szybą, stalowo-szamotowy wkład z płaską szybą, stalowo-szamotowy wkład z owalną szybą, kominki stalowo-ceramiczne z szybą płaską lub owalną, wersje wodne i konwekcyjne, o różnej mocy.

W ofercie armatury grzewczej znajdziemy: sterowniki kotła c.o., zawory kotłowe, zawory termostatyczne, siłowniki, przyłącza kominkowe, rozdzielacze kotłów c.o. i orurowanie kotłów c.o.

Uzupełnieniem oferty producenta są zestawy hydrauliczne: zestaw termostatyczny pieca c.o. i rozdzielacz 1-3 obiegowy (umożliwia wydzielenie w budynku kilku niezależnych stref grzewczych).

Szanowni Klienci i użytkownicy !!!
Już są w naszej ofercie nowe produkty firmy Lazar

Lazar

Kliknij w baner aby przejść do oferty

Lazar Costa

Kliknij w baner aby przejść do oferty

Lazar

Kliknij w baner aby przejść do oferty