Metal Fach

Kotły CO, kolektory słoneczne…

Firma Metal-Fach Sp. z o.o zajmuje się produkcją kotłów grzewczych do spalania biomasy od 1989 roku. Dopiero w latach późniejszych rozwinął się segment produkcji maszyn rolniczych i naczep, z których to produktów głównie firma jest dzisiaj znana.
Producent zapewnia swoim klientom urządzenia najwyższej jakości, wsparcie techniczne, dostępność części zamiennych, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Metal-Fach Technika Grzewcza oferuje bogaty wybór kotłów c.o. i systemów solarnych.

W katalogu kotłów:

  • SOKÓŁ S PELLET – tylko do spalania bardzo efektywnego paliwa jakim jest pellet, kocioł praktycznie samoobsługowy, SOKÓŁ SD DUO i SD DUO BIO  – kotły niskotemperaturowe, wyposażone w automatyczny podajnik paliwa i palnik rynnowy, sterowanie zautomatyzowane,
  • SOKÓŁ SEG i SEG BIO – kotły wyposażone w nowoczesny układ elektroniczny do sterowania pracą kotła,
  • SOKÓŁ SE i SE MAX – kotły spalania górnego, paliwem jest drewno liściaste lub węgiel.
  • Stalowe kotły grzewcze:
  • SOKÓŁ SDG cechuje możliwość ręcznego wyboru systemu spalania (dolne/dolno-górne), SOKÓŁ SK to pieco kuchnie na węgiel lub drewno opałowe liściaste.
  • W ofercie także osprzęt i sterowniki do kotłów.

Systemy solarne Metal-Fach to wybór 4 zestawów solarnych z kolektorem płaskim (modele AS-200, AS-300 i AS-400) lub rurowym (SB-220) – różnią się przede wszystkim przeznaczeniem (na ile osób) a w związku z tym wielkością i wydajnością systemu, ilością kolektorów.

Strona firmowa – Metal-Fach