Radeco

Grzejniki, suszarki łazienkowe, grzejniki łazienkowe

Radeco (marka należąca do firmy Alplast) produkuje grzejniki od 1994 roku. W ofercie zarówno rozwiązania tradycyjne jak i grzejniki ozdobne. Specjalizacją Radeco są grzejniki łazienkowe. Wyroby tej marki charakteryzują się nie tylko wysoką jakością ale i najwyższą funkcjonalnością i wspaniałym wzornictwem. Bogata gama wykorzystywanych materiałów (kamień, szkło, wiklina, płytki ceramiczne ręcznie malowane) pozwoliła stworzyć szeroką i ciekawą ofertę.
W serii STANDARD grzejniki łazienkowe drabinkowe w wielu kształtach, wymiarach i modelach. Ogrzewają pomieszczenie i pozwalają wysuszyć ręcznik po kąpieli.
Grzejniki CHROMOWANE Radeco to seria nowoczesnych grzejników o wyjątkowej trwałości i eleganckim wyglądzie. Są to grzejniki o chromowanym wykończeniu, stworzone do nowoczesnych wnętrz. W kolekcji różne modele grzejników drabinkowych i rurkowych.
Modele z serii DESIGN PROGRAM to niebanalne grzejniki łączące nowoczesną formę z tradycyjną funkcjonalnością. Same w sobie stają się ozdobą pomieszczenia. W tej linii m.in. grzejniki kamienne, grzejniki z ręcznie malowanych kafli ceramicznych, grzejniki szklane czy grzejniki wiklinowe.
Grzejniki EKONOMICZNE Radeco to wybór kilku modeli prostych grzejników drabinkowych. Pozwalają oszczędnie, ale skutecznie ogrzać wybrane pomieszczenie.
Dodatkową zaletą grzejników tego producenta jest możliwość zamówienia wybranego modelu w jednym z wielu kolorów z palety barw.
Oferta akcesoriów obejmuje: suszarki elektryczne i przykręcane, grzałki elektroniczne i elektryczne, bogaty wybór wieszaków grzejnikowych i łazienkowych.

Uzupełnieniem katalogu producenta są rury dymowe i przyłącza elastyczne.