ORAS

Akcesoria łazienkowe, baterie łazienkowe, baterie kuchenne…

Oras powstał w 1945 roku a obecnie jest pionierem na rynku baterii i pryszniców. W swoich projektach kieruje się głównie komfortem i bezpieczeństwem użytkowania, wyglądem oraz oszczędnością wody i energii. Firma podjęła współpracę z włoskim domem modowym Alessi dzięki czemu w kolekcjach baterii Oras pojawiło się wiele innowacji.

Firma ma swoje fabryki w Polsce i Finlandii oraz centrum dystrybucyjne w Szwecji.

Oras jest liderem wśród producentów baterii bezdotykowych i elektronicznych.
W katalogu baterii producenta znajdziemy baterie o różnym przeznaczeniu: baterie umywalkowe, baterie prysznicowe, baterie bidetowe, baterie wannowe, baterie kuchenne, baterie natryskowe, zawór ogrodowy oraz system spłukiwania do pisuaru.
Produkty te można podzielić też ze względu na ich typ. W kategorii baterii designy znajdziemy modele z kolekcji: IL BAGNO ALESSI ONE BY ORAS, LA CUCINA ALESSI BY ORAS, IL BAGNO ALESSI DOT BY ORAS, ORAS VENTURA I ORAS AVENTA. Baterie te wyróżnia przede wszystkim nieprzeciętne wzornictwo.
Wśród baterii bezdotykowych zdecydowana większość przeznaczona jest dla umywalki lub do kuchni, kilka modeli to baterie natryskowe.
Baterie termostatyczne Oras to baterie natryskowe i wannowo-natryskowe. W produkcji także jeden model baterii natryskowej presostatycznej (Oras Elektra).
W kategorii baterii natryskowych i wannowo-natryskowych także spory wybór baterii podtynkowych (zarówno umieszczany pod tynkowo korpus baterii jak i element natynkowy).
Oras ma w ofercie także zestawy: bateria natryskowa z prysznicem oraz bateria natryskowa z deszczownicą.
Jednym z najważniejszych rozwiązań Oras są baterie oszczędzające wodę. Występują w grupie baterii umywalkowych, natryskowych, wśród paneli prysznicowych, baterii wannowo-natryskowych, baterii kuchennych.
Ciekawe i funkcjonalne rozwiązania baterii Oras to np. bateria z rączką prysznicową Bidetta, bateria kuchenna z boczną szczotką, bateria kuchenna z zaworem do zmywarki, bateria bezdotykowa z wyświetlaczem temperatury.
Akcesoria uzupełniające ofertę to śrubunki, wylewki, specjalistyczne uchwyty do baterii, akcesoria prysznicowe i inne (np. zawór spustowy do baterii).
Produkty Oras objęte są 2-letnią gwarancją, a szczelność głowic baterii jednouchwytowych – 5-letnią.
Armatura Abakus Olsztyn
Armatura Abakus Olsztyn