TRES

Baterie łazienkowe, baterie termostatyczne, baterie podtynkowe, zestawy natryskowe

TRES GRIFERÍA to rodzinna, hiszpańska firma z ponad 40-letnim doświadczeniem, jeden z liderów wśród europejskich producentów baterii. Główna fabryka w której produkuje się ponad 3.000 modeli baterii mieści się w Barcelonie, a filie firmy w Niemczech, Portugalii i Polsce.
Tres oferuje swoim klientom produkty najwyższej jakości, zapewnia terminowe dostawy i dba o utrzymanie dobrej ceny. Estetyka, komfort, wykorzystywanie najnowszych trendów i technologii to podstawowe aspekty brane pod uwagę przy projektowaniu nowych modeli.
Baterie Tres to wybór modeli z kilkunastu kolekcji, m.in. Slim-Tres o prostych, smukłych i delikatnych liniach, Loft-Tres dla osób o wyrafinowanym guście artystycznym, Max-Tres łączących prostotę i nowoczesny elegancki wygląd, Cuadro-Tres wyróżniających się funkcjonalnością, Loft Colors zapewniającą szeroką paletę barw czy Cuadro Exclusive o wyrazistym stylu, idealnie nadających się do awangardowych przestrzeni.
W każdej z tych kolekcji znajdziemy baterie umywalkowe, baterie bidetowe, baterie  wannowo-natryskowe i natryskowe.
Jeśli chodzi o typy baterii, to znajdziemy tu zarówno tradycyjne baterie, jak i baterie podtynkowe, baterie termostatyczne, baterie z kaskadową wylewką i baterie elektroniczne. A wśród baterii kuchennych modele z wyciąganą wylewką, baterie z funkcją uzdatniania wody, z funkcją obracania i kładzenia wylewki, baterie elektroniczne i przemysłowe.
Baterie elektroniczne dostępne są w kategorii baterii kuchennych i umywalkowych a baterie programowalne (czasowe) również w kategorii baterii wannowo-natryskowych i medycznych.
Uzupełnieniem oferty w każdej kolekcji są natryski – prysznice, natryski sufitowe, panele natryskowe i zestawy natryskowe (zestawy prysznicowe).
Tres oferuje również armaturę specjalistyczną: baterie podtynkowe do bidetu, baterie do salonów fryzjerskich, baterie medyczne, prysznice i krany ogrodowe/basenowe i krany do wina.

W asortymencie producenta także szereg akcesoriów łazienkowych i dodatków oraz części zamiennych do baterii.

Sklep Abakus Olsztyn ma w sprzedaży cały asortyment firmy TRES

Baterie kuchenne Abakus Olsztyn