Sanit

Umywalki, deski sedesowe, odpływy liniowe, syfony

Sanit Eisenberg to niemiecki producent armatury sanitarnej obecny na rynku od 1945 roku. Nad najwyższą jakością produktów czuwa doświadczony zespół specjalistów Sanit, wykorzystujących przy produkcji najlepsze materiały i najnowsze technologie.
Również design produktów Sanit został wielokrotnie doceniony, a same produkty są laureatami wielu nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego. W Polsce Sanit jest obecny od ponad 20 lat .
Katalog produktów Sanit Eisenberg zawiera ponad tysiąc pozycji i podzielony jest na kategorie asortymentowe.
Pierwsza to instalacja podtynkowa SANIT do zabudowy suchej/lekkiej. Mamy tu elementy podtynkowe do montażu WC, WC dla niepełnosprawnych, umywalki, umywalki dla niepełnosprawnych, pisuaru, do wanny, brodzika oraz elementy mocujące i zakończeniowe.
W tej kategorii także przyciski spłukujące do spłuczek z małym, średnim i dużym otworem rewizyjnym (szkło, stal szlachetna, tworzywo sztuczne), element do WC 995, element montażowy do WC „VIP”, zawór napełniający, element do pisuaru 995, płytka maskująca do zabudowy podtynkowej pisuarowej, płytka sterująca z sensorem podczerwieni oraz WC Pack’i (w zestawie: element montażowy WC, przycisk spłukujący, miska ustępowa oraz deska sedesowa).
W kategorii instalacji podtynkowej SANIT 995 do zabudowy mokrej/ciężkiej: element montażowy WC, przyciski spłukujące do spłuczek podtynkowych z małym i dużym otworem rewizyjnym.
Kolejna grupa produktowa to armatura odpływowa do umywalek, wanien i brodzików. Mamy tu ogromny wybór (ponad 100 modeli) syfonów: syfony chromowane, półsyfony, syfony ozdobne, syfony z przelewem teleskopowym, syfony z permanentnym przelewem, syfony automatyczne, syfony z giętką rurą przelewową, poziomo-pionowy do pisuaru. Dalsze akcesoria w tej grupie to kołpaki i korki push-push do umywalek.
Do armatury odpływowej należą także odpływy prysznicowe – odpływy liniowe Sanit – produkowane w różnych wymiarach i z różnego typu rusztami.
Producent oferuje także system SANIT dla brodzików na poziomie zero, składający się z płyty prysznicowej, odpływu dla płyty prysznicowej, elementów uszczelniających i kratki.
W ofercie także dolnopółki, górnopółki i deski sedesowe.