Sanplast

Kabiny prysznicowe, wanny, brodziki,

Firma Sanplast (istniejąca od 1983 roku) jako pierwszy polski producent wprowadził na rynek kabinę prysznicową. W ciągu 30 lat działalności firma poszerzyła swój asortyment o wiele innych produktów, obecnie oferując wielki wybór propozycji do nowoczesnej łazienki.
Sanplast tworzy produkty zgodne z najnowszymi trendami, wyposażone w kreatywne rozwiązania, wychodzące naprzeciw indywidualnym potrzebom klienta, gwarantujące najwyższą jakość, bezpieczeństwo użytkowania i niezawodność.
Firma uzyskała wiele nagród potwierdzających jej silną pozycję na rynku, w 2013 rekomendacja do konkursu „Dobry Wzór” oraz tytuł „Konsumencki Wybór Roku” w kategorii kabin prysznicowych.
Pierwsza grupa produktowa to kabiny prysznicowe, brodziki i zestawy kabina+brodzik. Mamy tu do wyboru różne kształty kabin, od typowych kwadratowych czy prostokątnych po rzadko spotykane u innych producentów kabiny okrągłe. Odpowiadają im kształty brodzików, dostępnych w różnych głębokościach i wzornictwie, wykonane z odlewu mineralnego (świetne właściwości użytkowe i wizualne) lub akrylu.
Kabiny dostępne są w różnych usadowieniu: narożne, przyścienne i czterościenne oraz z różnego typu drzwiami (przesuwane, skrzydłowe, wahadłowe, walk in). W ofercie Sanplast także kabiny nawannowe.
Następna duża grupa produktów to wanny. Sanplast proponuje klientom wanny akrylowe w różnych kształtach: od prostokątnych i owalnych po wanny okrągłe i wanny o nietypowym kształcie.
Producent oferuje możliwość wyposażenia wanny w jeden z proponowanych systemów hydromasażu: system wodny, powietrzny lub wodno-powietrzny. Dostępne z dyszami kierunkowymi oraz rotacyjnym, regulacją natężenia masażu, masażem pulsacyjnym, czujnikiem wody, oświetleniem podwodnym LED, podgrzewaniem powietrza, podgrzewaniem wody, systemem napełniania wanny przez dysze, ozonowaniem i dezynfekcją oraz funkcjami chromaterapii i aromaterapii.
Systemy hydromasażu to rozwiązania nie tylko dla wanien, dostępne są również w kabinach hydromasażowych, parowo-hydromasażowych oraz wannach wielofunkcyjnych.
Sanplast oferuje też aluminiowe, akrylowe i szklane panele prysznicowe oraz szereg akcesoriów dodatkowych do kabin prysznicowych, brodzików, wanien i systemów hydromasażu.
Łazienki Abakus Olsztyn
Łazienki Abakus Olsztyn
Łazienki Abakus Olsztyn