Schedpol

Wanny, brodziki, odwodnienia liniowe, nośniki styropianowe do wanien i brodzików

Sched-pol to spółka rodzinna założona w 1981 roku przez braci Schaedler. Ceni polski kapitał i tradycje. Firma inwestuje w nowoczesne technologie, które pozwalają na umocnienie pozycji na rynku oraz rozszerzenie oferty o produkty skierowane do innych branży.
Sched-pol jest niezaprzeczalnym liderem wśród producentów nośników styropianowych pod wanny i brodziki.
Produkty Sched-pol są chętnie wybierane, ponieważ są: trwałe, niezawodne, praktyczne, funkcjonalne i bezpieczne w użytkowaniu.
Najwyższą jakość produktów zapewnia wieloetapowa kontrola wewnętrzna na każdym szczeblu produkcji.
Oferta produktów dla branży sanitarnej to: brodziki na nośnikach (brodziki prysznicowe akrylowe – wykonane z płyty akrylowej 4mm i styropianu, kwadratowe i półokrągłe, głębokość 0-28cm), brodziki standardowe (na stelażu, stopie lub nośniku styropianowym) oraz brodziki posadzkowe (możliwość montażu na poziomie zero, izolacja wodoszczelna, akustyczna i termiczna).
Poza gamą brodzików, w ofercie Sched-pol znajdziemy długowieczne odwodnienia liniowe  (z regulacją w pionie i poziomie, z rusztem do zabudowy płytkami lub z maskownicą w wykończeniu platyna/chrom, w różnych rozmiarach), oraz wanny akrylowe na nośnikach styropianowych (taki zestaw zapewnia szybki, łatwy i czysty montaż wanny oraz efekt izolacji termicznej i akustycznej a także stabilność i trwałość zabudowy).
Katalog nośników styropianowych Sched-pol zawiera nośniki dla wszystkich dostępnych na rynku modeli wanien i brodzików, nośniki uniwersalne pasujące do wszystkich modeli niezależnie od kształtu i wielkości. Uzupełnieniem oferty są nośniki monolityczne uniwersalne.
System Sched-pol to obudowy do wanien i obudowy do brodzików – pozwalają łatwo i szybko zabudować płytkami wannę/brodzik, jest to rozwiązanie stabilne i trwałe, lekkie i oszczędne w kosztach. Można wybrać obudowę bez półki, z półką (5,10,15cm) lub obudowę wielokątną.
W ofercie też stopień elastyczny – ułatwiający wejście do wysokiej lub szeroko obudowanej wanny.
Oferta firmy obejmuje również inne wyroby styropianowe (styropian do ociepleń, kształtki, styropapa) oraz narzędzia budowlane.