Hydroland

Grzejniki, baterie, zawory termostatyczne, syfony

Hydroland to bezpośredni importer produktów kompleksowego wyposażenia łazienki. Firma prowadzi sprzedaż w całym kraju, ma dobrze rozwiniętą sieć dystrybucji, konkurencyjne ceny, szybkie dostawy i bardzo szeroki asortyment.

W katalogu produktowym: baterie wannowe ścienne i z natryskiem, baterie umywalkowe, zlewozmywakowe i natryskowe, bidetowe – w kilkunastu kolekcjach, baterie termostatyczne, natryski i akcesoria natryskowe (rączka, głowica, drążek, uchwyt, mydelniczka) oraz natryski (prysznice), zestawy natryskowe (zestawy prysznicowe) panele natryskowe (panele prysznicowe).

W dalszej części katalogu: syfony (syfony elastyczne, syfony sterowane z przelewem, syfony rurowe, syfony butelkowe), odpływy pralki, złącza WC (mimośrodowe, proste, z tworzywa sztucznego, tytanowe), napowietrzacze.

Szeroki wybór zaworów oferuje: zawory grzejnikowe (zawory grzejnikowe kątowe, zawory grzejnikowe proste, zawory grzejnikowe do wlutowania, zawory grzejnikowe termostatyczne, zawory grzejnikowe odcinające), zawory kulowe, zawory z głowicą ceramiczną, zawory z pokrętłem pięciokątnym, zawory z ruchomą wylewką, zawory z przedłużką do pralki, zawory z dławikiem, zawory pełnoprzelotowe, zawory do gazu. W ofercie również kształtki mosiężne i kształtki chromowane.

Katalog grzejników i akcesoriów grzejnikowych Hydroland zawiera: grzejniki aluminiowe i grzejniki stalowe, grzejniki łazienkowe, korki grzejnikowe, odpowietrzniki grzejnikowe i wieszaki grzejnikowe, oraz przyłącza grzejnikowe, uszczelki grzejnikowe i zbiorniki wyrównawcze do c.o. a także akcesoria montażowe do grzejników – wieszaki grzejnikowe.

Dalsze akcesoria w katalogu to kształtki mosiężne, śrubunki i półśrubunki oraz taśmy teflonowe, uchwyty do rur i wieszaki do bojlerów. W bogatej ofercie akcesoriów do baterii znajdziemy: korki, perlatory, głowice ceramiczne i suwakowe, listwy montażowe, mimośrody, regulatory i pokrętła do baterii oraz różne rodzaje wylewek.

Hydroland proponuje także węże przyłączeniowe: węże przyłączeniowe ze stali nierdzewnej, węże przyłączeniowe nakrętno-nakrętne, węże przyłączeniowe nakrętno-wkrętne, węże przyłączeniowe z krótką końcówką lub węże przyłączeniowe z długą końcówką, a także węże natryskowe.

W ofercie także systemy mocowań do ceramiki łazienkowej, szafki na gaz, drzwiczki rewizyjne i klapy rewizyjne, zawory czasowe i łączniki WC. Hydroland ma w ofercie także kompletne systemy kanalizacji (rury, kolanka, złączki, obejmy, napowietrzacze, łączniki i kratki kanalizacyjne oraz środki chemiczne do kanalizacji).