Idmar

Grzejniki, przydomowe oczyszczalnie ścieków, zawory …

Zakład Produkcyjno Usługowy IDMAR powstał w 1984 roku i początkowo funkcjonował na rynku jako producent kurków kulowych do instalacji gazowych. Dziś firma jest znaczącym na polskim rynku producentem armatury instalacyjnej oraz grzejników stalowych i aluminiowych. Zakład posiada nowoczesny park maszynowy, własne laboratorium pomiarowe oraz zespół inżynierów-specjalistów, czuwających nad najwyższą jakością produkcji. IDMAR jako jeden z pierwszych polskich producentów armatury instalacyjnej uzyskał certyfikat jakościowy ISO 9001. Wszystkie wyroby firmy posiadają stosowne certyfikaty i atesty.

W katalogu armatury przemysłowej IDMAR: kurki kulowe do gazu, kurki kulowe do pary, kurki kulowe do wody i ciepłownictwa, kurki kulowe kwasoodporne – kołnierzowe, gwintowane, do wspawania, kurki pod przekładnie i in. Inne produkty z kategorii armatury przemysłowej: kolumny ziemne, wkłady do osadników, osadniki kołnierzowe, zawory zwrotne, zasuwy, przepustnice.

Katalog armatury instalacyjnej do wody użytkowej i ogrzewania zawiera: kurki kulowe do wody, kurki kulowe do gazu, akcesoria do wody (filtr i zawory zwrotne), kurki kątowe chromowane do wody, akcesoria grzejnikowe (głównie zawory regulacyjne, zawory termostatyczne i zawory odcinające oraz odpowietrzniki).

Akcesoria instalacyjne IDMAR: kształtki ocynkowane, rury ocynkowane, kształtki czarne, rury czarne, złączki spawalnicze, kształtki mosiężne i kształtki chromowane.

Producent oferuje także gotowe systemy instalacyjne. System IDMAR® PPR to wysoka jakość elementów wykonanych z polipropylenu, szybki montaż i przystępna cena. Nadaje się zarówno do budowania nowych, jak i renowacji starych instalacji wody użytkowej, chłodniczych, grzewczych, technologicznych i przemysłowych.
IDMAR® PEX to system przeznaczony do instalacji sanitarnych i grzewczych (budowa nowych i modernizacja starych instalacji). Łączy w sobie zalety metalu i tworzyw sztucznych, możliwość wyboru techniki łączenia rur: system zaprasowywany lub system skręcany.

W ofercie IDMAR także grzejniki panelowe stalowe ( z zasilaniem dolnym lub bocznym), nowoczesne i eleganckie grzejniki aluminiowe oraz drabinkowe grzejniki łazienkowe (białe i chromowane).

Producent oferuje także przydomowe oczyszczalnie ścieków (osadnik gnilne, studzienka rozdzielcza i drenaż rozsączający) z osadnikiem 2.000 lub 3.000 litrów.