McAlpine

Syfony, odpływy łazienkowe, instalacje łazienkowe

McAlpine to producent systemów odpływowo-przelewowych obecny na rynku od 1902 roku. Firma kojarzona jest głównie z najwyższej jakości syfonów z tworzyw sztucznych i mosiądzu, które produkuje. Produkty cechują się świetnymi właściwościami użytkowym (wykonane z HDPE, PP, ABS) i wizualnymi, innowacyjnymi rozwiązaniami, obecne są w ponad 80 państwach na świecie. Są także chętnie wybierane przez instalatorów ze względu na bardzo prosty montaż i łatwość czyszczenia.
Polski oddział McAlpine powstał w 1998 roku.

Wśród syfonów umywalkowych i zlewozmywakowych: syfony z tworzyw sztucznych,  syfony butelkowe, syfony z mosiądzu, syfony chromowane, syfony niskie, syfony ze spustem, syfony z korkiem, syfony dekoracyjne, syfony samoczyszczące, syfony rurowe, syfony pionowe, syfony podwójne.
W akcesoriach dodatkowych głównie korki, spusty, przedłużki syfonów.

Systemy odpływowo-przelewowe do wanny to głównie zestawy odpływowo-przelewowe (do wanny i głębokiego brodzika), syfony wannowe automatyczne, syfony wannowe z opcją napełniania.
W akcesoriach głównie korki, pokrętła i uszczelki do zestawów.

W ofercie także syfony brodzikowe, syfony bidetowe, spusty i syfony pisuarowe, syfony pisuarowe podtynkowe, syfony bojlerowe.

McAlpine stworzył także specjalną linię elementów dekoracyjnych w kolorach: brąz antyczny, stal szczotkowana, satyna i chrom.

Ofertę uzupełniają: złączki montażowe i akcesoria, przyłącza kanalizacyjne sztywne i elastyczne, zawory napowietrzające, przyłącza montażowe, odpływy pralkowe oraz dozowniki płynów i akcesoria.

Cennik 2014 McAlpine – Instalacje łazienkowe

Syfony łazienkowe
Odplywy
Syfony