Prodmax

Wanny, kabiny prysznicowe, brodziki

Poolspa jest marką firmy Roca – lidera na rynku urządzeń z hydromasażem oraz pioniera w popularyzacji idei domowego SPA w Polsce. Rozwiązania Poolspa to produkty ekskluzywne, stworzone z myślą o najwyższym komforcie klientów i ich świetnym samopoczuciu, łączą walory użytkowe z innowacyjnymi rozwiązaniami i pięknym designem łazienki.
Firma obecna jest na polskim rynku od 1990 roku i od początku działalności  jej specjalizacją są produkty z hydromasażem.
W katalogu wanien Poolspa: wanny prostokątne i wanny symetryczne (w tych grupach linia Klio, Komfortowa, Ekskluzywna, Extra Large), wanny asymetryczne (linia Klio, Komfortowa, Ekskluzywna) oraz wanny o oryginalnych kształtach i wolnostojące (linia Ekskluzywna). Do większości modeli można zamówić jeden z wielu systemów hydromasażu, m.in. jeden z nowatorskich systemów hydromasażu Poolspa EFFECTS lub EFFECTS NAVI. Systemy te łączą hydroterapię z chromoterapią i pozwalają na łatwy wybór jednego z trzech programów, dostosowanego do aktualnych potrzeb użytkownika (pobudzający skinBEAUTY, regenerujący bodyREGENERATION lub relaksujący proRELAXATION).
W ofercie producenta parawany nawannowe do wanien prostokątnych i asymetrycznych.
Wśród kabin prysznicowych mamy modele z trzech linii: City, Town i Metropolis oraz drzwi prysznicowe i gotowe zestawy kabiny z pasującym brodzikiem.
Brodziki Poolspa dostępne w różnych kształtach: brodziki pięciokątne, brodziki półokrągłe, brodziki kwadratowe, brodziki prostokątne – różne rozmiary i głębokości.
Wśród paneli prysznicowych: panele aluminiowe Cosmo oraz panele masażowe stalowe Iris, Long, Tubos, w tym także panele prysznicowe narożne.
W ofercie Poolspa również domowe SPA. Oferta wanien podzielona została na SPA przenośne i stacjonarne. W pierwszej grupie modele Marina, Katalina, Victoria, Lagune i największa – Waterspace (mieści 7 osób). Modele stacjonarne: Janette, Octavia, Vesta, Victoria, Classic, Natalie, Oliwia, Sunflower.
Poszczególne modele różnią się wielkością, dostępnymi systemami hydromasażu, wyglądem, wyposażeniem standardowym i opcjonalnym, dostępnymi obudowami i dodatkami.
Katalog producenta zawiera też sześć modeli kabin parowo-masażowych: Penelopa, Antygona, Afrodyta, Helena i Kasandra.