Tycner

Syfony, instalacje sanitarne, armatura instalacyjna,  – ABAKUS Olsztyn

Tycner to polski producent z branży armatury instalacyjno-sanitarnej. Firma powstała w 1992 a cztery lata później rozpoczęła produkcję rur z PVC. Kolejne dwa lata później firma podjęła współpracę z włoskimi producentami dzięki czemu w krótkim czasie mocno rozszerzyła swoją ofertę. Obecnie zatrudnia zespół 62 osób, których wspólnym celem i dążeniem jest stworzenie kompleksowej oferty handlowej, z produktami alternatywnymi w każdej grupie produktowej, ofertowanie produktów odpowiadających potrzebom klienta w korzystnym stosunku ceny do jakości. Firma kładzie też duży nacisk na dobry serwis oraz obsługę klienta – kompletność i szybki czas dostaw.
Oferta firmy podzielona jest na kilka grup asortymentowych.
W grupie syfony&akcesoria: odpływy i ruszty liniowe oraz punktowe, syfony i akcesoria chromowane, własne oraz firm współpracujących – Wirquin (od 2004 rokuTycner jest wyłącznym przedstawicielem marki w Polsce) i Aniplast.
W osprzęcie WC: odpływy, spłuczki i inny osprzęt.
W grupie armatury metalowej do instalacji mamy w ofercie: kształtki (chrom, mosiądz, cynk), zawory (luxor, bezpieczeństwa, dekoracyjne), węże zasilające Tucai i akcesoria gazowe.
Armatura sanitarna Tycner to panel prysznicowy i 2 rodzaje brodzika (z obudową), zestawy, słuchawki i węże prysznicowe, osprzęt do baterii (pokrętła, aeratory, głowice, wylewki) oraz akcesoria instalacyjne (np. sitka syfonu, korki, zestawy do mocowania umywalki).
W grupie akcesoriów instalacyjno-sanitarnych: kratki ściekowe, złącza wieloredukcyjne, węże do pralek, sprężyny kanalizacyjne, akcesoria instalacyjne c.o, akcesoria instalacyjne Armack i obejmy do rur.
Producent oferuje również różnego rodzaju uszczelki (gumowe, fibrowe, naprawcze, do połączeń kołnierzowych).
W akcesoriach kanalizacji wewnętrznej: kształtki, rury, wywiewki i deflektory kominowe. Producent oferuje też systemy kanalizacji zewnętrznej.