VALVEX

Baterie, instalacje c.o., instalacje gazowe, instalacje wodne – Abakus Olsztyn

Historia firmy Valvex sięga 1922 roku, kiedy powstała jako pierwsza polska fabryka armatury. W 1970 roku powstał nowy oddział firmy w Jordanowie. To posunięcie i konsekwentne zachowanie najwyższej jakości produktów pozwoliło odnaleźć się marce na rynku i utrzymać czołową pozycję w czasach zmieniającej się gospodarki rynkowej.
Najwyższa jakość, niezawodność oraz oryginalne wzornictwo spotyka się od lat z uznaniem klientów z Polski, Europy i Ameryki. Firma posiada certyfikat jakości ISO 9001 oraz certyfikat środowiskowy ISO 14001 potwierdzający jej dbałość o produkcję przyjazną środowisku naturalnemu.
Oferta armatury sanitarnej Valvex to: baterie łazienkowe (umywalkowe, natryskowe, wannowe i bidetowe). Dostępne modele wyposażone w system oszczędzania wody, system antykamienny, ograniczenia temperatury, system łatwego podnoszenia i opuszczania korka (zamontowany z tyłu baterii).
Wśród baterii kuchennych można wybrać egzemplarze z obrotową wylewką, wyciąganą wylewką, systemem oszczędzającym wodę, antykamiennym, z trzystopniowym mieszaczem, z wyciąganym natryskiem.
Baterie termostatyczne to baterie wannowe i natryskowe dostępne w niestandardowych kolorach (czarne, białe, chrom w matowym wykończeniu), z funkcją blokady przełącznika kran/słuchawka.
W ofercie też kilka modeli baterii medycznych z przedłużoną wylewką i specjalnie profilowanym uchwytem oraz panele prysznicowe z 5-funkcyjną głowicą i kolumny natryskowe z deszczownią.
Zestawy natryskowe Valvex wyposażone są w głowice 1-, 3- lub 5-funkcyjne.
Panele prysznicowe i prysznice objęte są 2-letnią gwarancją, natomiast wszystkie baterie – aż 25-letnią.
W ofercie armatury instalacyjnej Valvex: armatura instalacyjne c.o. (systemy do ogrzewania, zespoły odcinające, filtry c.o., głowice termostatyczne, przyłączki, zawory odcinające, odpowietrzające, grzejnikowe i termostatyczne), armatura instalacyjna gazowa (złączki, filtry, przewody i zawory kulowe) oraz armatura do instalacji wodnej (zawory, reduktory ciśnienia i inne akcesoria). W ofercie także elementy złączne rur oraz wężyki przyłączeniowe.
Wszystkie elementy z kategorii armatury instalacyjnej (poza wężykami na które producent daje 2 lata gwarancji) objęte są gwarancją 25-letnią.