Vesbo

Instalacje sanitarne z tworzyw sztucznych, filtry – Abakus Olsztyn

VESBO POLAND Sp. z o.o. powstała w 2004 roku i specjalizuje się w produkcji instalacji sanitarnych z tworzyw sztucznych oraz produktów do uzdatniania wody.
Największymi atutami firmy jest elastyczność działań, najwyższa jakość produktów, dogodna lokalizacja w centrum Polski (Łódź) oraz zaangażowany zespół specjalistów tworzący markę i dbający o jakość obsługi klienta i szybką dostawę. Polska firma jest strategicznym partnerem międzynarodowego koncernu Novaplast.
Dla zapewnienia najwyższej jakości Firma wprowadziła wewnętrzny system jakości Vesbo, a jej produkty sprawdzane są 3-krotnie: na poziomie kontroli jakości surowców, procesu produkcyjnego i produktu końcowego. Znajdują one odbiorców nie tylko w Polsce, ale i na Białorusi, Litwie i Łotwie.
Pierwsza grupa produktów to instalacje zgrzewany wykonane z tworzyw sztucznych (PP-R).
W tej grupie rury PP-R, rury V-CENTRO STABI OXY, rury STABI, rury zbrojone włóknem szklanym FASER, kształtki i akcesoria PP-R.
Druga grupa produktów to rury wielowarstwowe, i poza standardowymi rurami wielowarstwowymi mamy tutaj kształtki skręcane i kształtki prasowane, oraz akcesoria takie jak zaciskarka, sprężyna wewnętrzna i zewnętrzna oraz kalibrownik.
W grupie instalacji klejonych TOPTERM C-PVC: rury i kształtki do wody zimnej wykonane z PVC oraz rury i kształtki do wody ciepłej wykonane z PVC-C(chlorowany polichlorek winylu) i akcesoria dla produktów z tej grupy.

Poza elementami instalacji sanitarnych Vesbo ma w swojej ofercie również filtry do uzdatniania wody. W tej grupie: filtry kuchenne, filtry samooczyszczające z płukaniem wstecznym, systemy odwróconej osmozy, zmiękczacze, wkłady i obudowy narurowe.

Vesbo