Viridian Solar

Kolektory słoneczne, panele fotowoltaiczne

Wiodący dostawca systemów solarnych na terenie Wielkiej Brytanii, z ciągle rozwijającym się eksportem do Włoch, Holandii, Polski, Szwecji i Irlandii. Celem Viridian Solar jest szerokie propagowanie wykorzystania energii słonecznej przy budowie domów.

Zespół inżynierów i projektantów zajmujących się innowacyjnymi rozwiązaniami wyznaczył sobie za cel zaprojektowanie nowoczesnego systemu słonecznego ogrzewania wody. Konsultacje ze specjalistami branży budowlanej miały pomóc w określeniu optymalnej specyfikacji produktu. Szybko zdano sobie sprawę, że wysoki koszt inwestycji nie był dotychczas jedynym powodem, dla którego instalacje solarne pozostawały rozwiązaniem niszowym. Tak samo ważna była estetyka, trwałość produktu i łatwość instalacji, które dotychczas nie spełniały oczekiwań odbiorców. Firma Viridian Solar postawiła na produkty spełniające te wszystkie wymagania. Wszystkie produkty są projektowane z uwzględnieniem wytycznych sugerowanych przez konsultantów z różnych dziedzin branży budowlanej.
Viridian Solar ciągle rozwija swoją ofertę i wprowadza nowe rozwiązanie, takie jak panele fotowoltaiczne, zbiorniki ciepłej wody użytkowej, specjalny system wykorzystania energii słonecznej przeznaczony dla wysokich budynków czy bezprzewodowy panel kontrolny.

Oferta firmy obejmuje:

    • Kolektory słoneczne do domów jednorodzinnych
    • Solary do budynków wielorodzinnych
    • Panele fotowoltaiczne do domów jednorodzinnych
    • Panele fotowoltaiczne dla dużych budynków i farm słonecznych